Her finner du Årets Katt og Årets titler i Grenlandspusen for året 2016:

Årets katt - Grenlandspusen:

Årets Grenlandspus  Kategori  Nr. på NRR listen Tittel Kattens navn: EMS EierTotalt
             
Voksen 3 4 SC (N)RGJ Cat's Alenushka KBL n 24 Galina og Fred Furholt476,4
Ungdyr 4 2
Guntilla's Hassel JW DRX n 09 24 Gunhild Høibø301,33
Kastrat 3 3 SP NW (N) RGJ Cat's Gordej DSM KBL n 24 Galina og Fred Furholt502,31
Veteran 1 6 SP/GIC WW'12, NW SP/GIC (N) Diadem's Ulysses Soltone RAG a 03 Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt100,01
Veteran 1 6 SC SW`10 SW`08 SC (N) Diadem's Vivi DSM RAG a 03 Gerd Wickmann100,01
Senior 3 3 SP NW (N) RGJ Cat's Gordej DSM KBL n 24 Galina og Fred Furholt300,05
Oppdrett 1 2
(N) Diadem's RAG Solveig b. Damsgaard556,6
Huskatt 5 1
MissyHCL

Monica Grytdal

300,38
National Winner 5 1 NW 16 Missy HCL Monica Grytdal300,38
Årets titler:
Tittel Navn på katten Rase Eier
Internasjonal Champion                  IC S*Appelcat Kingdom BSH a Ann-Christin og Per H. Nielsen
Champion CH NO*Andruszaks Gracie OSH b 24 Anne Røed Meek
Champion CH NO*Ennakeem`s Cortina SIA n 21 Anne Røed Meek
Grand Internasjonal Champion 
Internasjonal Champion
Champion
GIC Lion King des motards en dè lire SIA n 03 Anne Røed Meek
Internasjonal Champion IC NO*Ennakeem`s White Diamonds SYS f 03 Anne Røed Meek
Supreme Premiere
Grand Internasjonal Premier

Distinguished Show Marit
WW’13 SP NO*Andruszaks Charming Chocolate Dude JW DSM OSH b Anne Røed Meek
Internasjonal Champion IC (N) RGJ Cat`s Charovniza KBL ns 24 Galina og Fred Furholt
Internasjonal Premiere IP SC (N) RGJ Cat’s Rasputnik KBL ns 24 Galina og Fred Furholt
North Sea Winner NSW’16 NW SP (N) RGJ Cat`s Gordej DSM KBL n 24 Galine og Fred Furholt
Distinguished Variety Merit
Distinguished Show Marit
SC (N) RGJ Cat`s Alenushka JW DVM KBL n 24 Galine og Fred Furholt
Junior Winner (N) Santalas Palita JW DRX n 24 Gunhild Høibø
Junior Winner Guntilla`s Gaute JW DRX b 09 24 Gunhild Høibø
Junior Winner Guntilla`s Hassel JW DRX n 09 24 Gunhild Høibø
Grand Internasjonal Premeiere
Internasjonal Premier
GIP (N) Diadem’s Ulrik Sidelengs RAG n 03 Linn Beate Karsten
Grand Internasjonal Premeiere
Internasjonal Premier
GIP DK KorZhik`s Black Parrot KBL n 24 Siv Cathrine Brauter
Internasjonal Premiere
Premiere
IP DK KorZhik`s Angelica Delamain KBL n 09 22 Siv Cathrine Brauter
Champion CH (N) Diadem`s CandyGirl Sollis RAG a 03 Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt
Champion CH (N) Diadem`s Lykke-liten RAG n 03 Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt
Internasjonal Champion IC Eulalie Zafir Diadem`s RAG a 03 Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt
Supreme Premiere SP (N) Diadem`s DaisyDoll RAG n 03 Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt
Supreme Premiere WW`12 SP IC (N) Diadems`s Ulysses Soltone Solveig Damsgaard og Lise Sandbugt
Internasjonal Champion IC Fantasy Zensa av Ontario SBI n Turid Botten
Internasjonal Champion IC NO*Citrus Sweet Fairytale SBI n 21 Turid Botten
Champion CH ES*Santa Marta Connor MCO w 62 Vivian Keller